IV Ogólnopolska Konferencja IMPLANTY 2022


Zachęceni sukcesami ubiegłorocznych edycji mamy przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową IMPLANTY 2022: Inżynieria, medycyna i nauka – w pogoni za implantem doskonałym, której celem będzie przedstawienie obecnego stanu wiedzy, zrzeszenie grupy badaczy, lekarzy i przedsiębiorców oraz stworzenie forum do dyskusji nad współpracą i postępem w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28.05.2022 roku (rozpoczęcie o godz. 09:00) w Auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej (ul. G. Narutowicza 11/12) i jest organizowana przez Instytut Technologii Maszyn i Materiałów oraz Koło Naukowe Materiały w Medycynie. Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z zakresu nowoczesnej implantologii zarówno podczas wygłaszanych wykładów plenarnych, komunikatów, jak i dyskusji w czasie sesji posterowych. Dodatkowo planowane jest przedstawienie aktualnej oferty firm z branży biomedycznej na specjalnych stanowiskach pokazowych.

Konferencja odbędzie się w murach Politechniki Gdańskiej w malowniczym mieście Gdańsku, słynącym nie tylko z dostępu do morza, ale obfitującym też w zabytki, muzea i ciekawą architekturę. Udział w konferencji będzie zatem dodatkową okazją do poznania naszej uczelni oraz zobaczenia atrakcji tego miasta.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej konferencji https://wimio.pg.edu.pl/konferencja-implanty

Zobacz także

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.