Zgłoś abstrakt i zdobądź wejściówkę na Akademię Kontroli Zakażeń!


Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych serdecznie zaprasza młodych naukowców do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Akademia Kontroli Zakażeń”, która odbędzie się w dniach 25–27 września 2025 r. w Warszawie: https://akademiazakazen.pl/

To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie profilaktyki, kontroli i leczenia zakażeń. Do udziału zapraszamy mikrobiologów, lekarzy, pielęgniarki, diagnostów, farmaceutów, ratowników medycznych, młodych naukowców oraz wszystkie osoby, które w swojej codziennej pracy stykają się z tematyką zakażeń.

Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://akademiazakazen.pl/

Zgłoś swój abstrakt i wygraj wejściówkę na konferencję!

Młodych naukowców zapraszamy do zgłaszania streszczeń prac naukowych. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2025 r.

Streszczenia powinny zawierać:

  1. Tytuł
  2. Cel pracy
  3. Metodologię
  4. Wyniki
  5. Wnioski

Objętość streszczenia nie może przekroczyć 300 słów.

Aby wziąć udział w konkursie zgłoszenie musi:

  1. Dotyczyć tematyki z profilaktyki i kontroli zakażeń bądź nadzoru nad lekoopornością drobnoustrojową bądź nadzoru nad konsumpcją antybiotyków bądź Antibiotic stewardship
  2. O Nagrodę może ubiegać się członek Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych w wieku do ukończenia 35 roku życia

Wyniki selekcji zostaną ogłoszone 15 maja 2025 r. Autorzy zakwalifikowanych prac zostaną poinformowani o tym drogą mailową. Na laureatów czekają zwolnienie z opłaty konferencyjnej oraz udział we wszystkich wydarzeniach Akademii.
Poznaj więcej szczegółów i zgłoś swój udział: https://akademiazakazen.pl/zgloszenia-abstraktow/

Nie przegap okazji do zdobycia najnowszej wiedzy, nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z liderami w dziedzinie kontroli zakażeń.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także

Wydawnictwa PTM

O Towarzystwie

PTM
Polskie Towarzystwo Mikrobiologów Celem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów jest propagowanie rozwoju nauk mikrobiologicznych i popularyzowanie osiągnięć mikrobiologii wśród członków Towarzystwa oraz szerokich kręgów społeczeństwa. Formami działalności jest organizowanie zjazdów, posiedzeń naukowych, kursów, wykładów i odczytów oraz konkursów prac naukowych; wydawanie i popieranie wydawania czasopism naukowych, książek i innych publikacji z dziedziny mikrobiologii; opiniowanie o stanie i potrzebach mikrobiologii polskiej i występowanie w jej sprawach wobec władz państwowych; współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami w kraju i zagranicą.
Czytaj statut w formacie PDF »

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.

Członek Srebrny od 12.09.2017 r.